Szanowni Państwo,

Dnia 16 grudnia (czwartek) w naszym przedszkolu odbędą się warsztaty czytelnicze z Panią Małgorzatą Swędrowską- praktykiem, wykładowcą oaz autorką książek. Pani Małgorzata czaruje dzieci i dorosłych swoimi magicznymi opowieściami.

W tym dniu będzie również możliwość zakupu książek dla dzieci z dedykacją. Osoby chętne prosimy o przyniesienie koperty z odliczoną kwotą do 15 grudnia (środa), na której napisane będzie: imię i nazwisko dziecka, grupa do której uczęszcza oraz tytuł książki, którą chcecie Państwo zakupić.

20 zł

( książki obrazkowe- pictureboki, zdania z metaforami, wieloznacznymi wyrazami ucieszą i dzieci, i dorosłych, którzy odkryją drugą warstwę książki;

Dla dzieci w każdym wieku, najmłodsze dzieci będą „czytały” proste zdania, starsi będą odkrywali metafory)

30zł

( Książka do nauki w zabawie, do czytania liter, dwuznaków, sylab, wyrazów, do „skakania” między stronami, do rozwiązywania zagadek i wspólnego z rodzicami czytania wierszy Agnieszki Frączek

Szczególnie dla uczących się czytania , preferowany wiek 4-7 lat))

25 zł

(Cztery opowiadania bazujące na naturalnej nauce języka; dzięki fotograficznemu czytaniu, dzieci od razu zapamiętują wybrane słowa i „czytają” je, motywując się w ten sposób do samodzielnego sięgania po książki)