Szanowni Państwo,

w porozumieniu z Radą Rodziców naszego przedszkola, w kwestii ubezpieczenia dzieci przedszkolnych, wybrane zostało towarzystwo InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group oraz opcja ubezpieczenia, której kwota wynosi 37 zł.

Ubezpieczenie dziecka nie jest obowiązkowe. Pozostaje to w kwestii rodziców. Proszę jednak pamiętać o tym, że proponowane ubezpieczenie obejmuje zarówno pobyt dziecka w przedszkolu, jak i poza nim, przez cały rok szkolny, to jest od 1 września 2021 r. do 31 sierpnia 2022 r. W przypadku organizowania wycieczki przedszkolnej, organizator będzie wymagał potwierdzenia ubezpieczenia dziecka (jeśli takiego nie otrzyma, konieczne będzie wykupienie przez rodzica jednorazowego ubezpieczenia, obejmującego wyłącznie czas wycieczki).

Każdy rodzic naszego wychowanka może wykupić ubezpieczenie internetowo. Instrukcja wykupu (bardzo prosta) dostępna jest na tablicach ogłoszeń znajdujących się przed wejściami do przedszkola. Otrzymają ją też Państwo podczas najbliższych zebrań oraz w mailach, które zostaną do Państwa przesłane w dniu jutrzejszym.

Pozdrawiam serdecznie,

Beata Krakowska