Szanowni Państwo,

poniżej znajdują się nazwy grup wraz z nazwiskami wychowawców, które będą obowiązywały od 1 września. Obok nazwy grupy podam Państwu termin pierwszego zebrania z rodzicami. Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa związanego z pandemią, zebrania będą odbywały się wg ustalonego harmonogramu (każda grupa będzie miała zebranie innego dnia). Wszystkie zebrania rozpoczynają się o godz. 17.00 spotkaniem z dyrektorem (ok. 1,5 godz.), następnie z wychowawcami grup. Zebrania odbywać się będą w przedszkolnej auli. Podczas zebrań wszystkich obowiązywać będą maseczki ochronne i zachowywanie bezpiecznej odległości.

grupa I- Misiaczki- p. Paulina Dudek – zebranie 6 września

grupa II- Wesołe Misie- p. Joanna Wszelaki i p. Agnieszka Talarska- zebranie 7 września

grupa III- Tęczowe Misie- p. Nina Badurska i p. Klaudia Kraczek- zebranie 8 września

grupa IV- Leśne Misie- p. Monika Gulczyńska i p. Daria Sobucka- Pawłowicz- zebranie 9 września

grupa V- Serdeczne Misie- p. Grażyna Domagalska i p. Justyna Stankiewicz- zebranie 13 września

grupa VI- Pracowite Misie- p. Irena Rydjan i p. Patrycja Radziejewska- zebranie 14 września

grupa VII- Przyjazne Misie- p. Magdalena Adamska i p. Beata Krakowska- zebranie 15 września

Poniżej podaję Państwu nazwy grup z mijającego roku szkolnego oraz z nowego roku szkolnego.

Ubiegłoroczne Misiaczki od 1 września staną się Tęczowymi Misiami.

Ubiegłoroczne Wesołe Misie od 1 września będą Leśnymi Misiami.

Ubiegłoroczne Tęczowe Misie od 1 września staną się Serdecznymi Misiami.

Ubiegłoroczne Leśne Misie od 1 września staną się Pracowitymi Misiami.

Misie Przyjazne pozostają Przyjaznymi.

Drodzy Państwo, ze względu na sytuację związaną z pandemią, dbając o bezpieczeństwo całej naszej przedszkolnej społeczności, od 1 września, podobnie, jak miało to miejsce w mijającym roku szkolnym, rodzice nie będą wchodzić do budynku przedszkola. Pracownicy przedszkola (nauczyciele i pomoce nauczyciela) będą odbierać dzieci od Państwa oraz przyprowadzać je do Państwa do drzwi wejściowych (głównych lub od administracji).

WEJŚCIE DLA DZIECI Z GRUP: MISIACZKI, WESOŁE MISIE, TĘCZOWE MISIE TO WEŚCIE GŁÓWNE, Z TYM, ŻE WEJŚCIE GŁÓWNE OTWARTE JEST W GODZINACH OD 6.30- 8.15 ORAZ OD 14.30- 16.00. W POZOSTAŁYCH GODZINACH PRZYPROWADZAJĄ BĄDŹ ODBIERAJĄ PAŃSTWO DZIECI OD STRONY ADMINISTRACJI.

WEJŚCIE DLA DZIECI Z GRUP: LEŚNE MISIE, SERDECZNE MISIE, PRACOWITE MISIE I PRZYJAZNE MISIE TO WEJŚCIE OD ADMINISTRACJI.

Drodzy Państwo, rodzic ma prawo odbierać swoje dziecko z przedszkola o dowolnej godzinie. Zwracam się jednak do Państwa z prośbą, aby nie odbierać dzieci w porze obiadowej, to znaczy od godz. 11.30-12.00 oraz od 13.30-14.30. W tych godzinach dzieci spożywają posiłki oraz prowadzą czynności higieniczne a panie pomoce zajęte są pracą z tym związaną (podawanie posiłków, sprzątanie po posiłkach).

W najbliższych dniach na stronie internetowej naszego przedszkola pojawi się Procedura funkcjonowania placówki w związku z pandemią w roku szkolny m 2021/2022. Dostępny jest też Regulamin elektronicznej ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu. Bardzo proszę o zapoznanie się z tymi dokumentami.

Jeżeli ktoś z Państwa nie będzie obecny na spotkaniach adaptacyjnych lub będzie do nas uczęszczać nowo przyjęte, starsze dziecko, kartę elektronicznej ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu można odebrać w administracji przedszkola w dniach 30 i 31 sierpnia.

Proszę Państwa, początek roku szkolnego to dla nas wszystkich trudny czas. Należy przeorganizować się po okresie wakacyjnym, rozpocząć nowy tryb życia, nową codzienność. Ze swojej strony, wraz z całym przedszkolnym personelem, będziemy robić wszystko, aby organizacja była sprawna i jak najbardziej dogodna dla Państwa. Myślę, że ważne dla nas wszystkich jest pozytywne nastawienie, uśmiech, cierpliwość i wzajemny szacunek. Właśnie tego życzę i Państwu i sobie.

W przypadku pytań, wątpliwości, proszę o kontakt telefoniczny (618170248 oraz 571238752 lub mailowy – misuszatek@mawe.pl)

Pozdrawiam serdecznie,

Beata Krakowska