Szanowni Państwo, w dniu wczorajszym odbyło się zebranie dyrektora przedszkola z Radą Rodziców. Wczorajszy skład przybyłych uczestników, pozwolił nam na wybranie nowej Rady Rodziców oraz na podejmowanie decyzji.

Przewodniczącą Rady Rodziców na rok szkolny została Pani Anna Wiśniewska. Zastępcą- Pani Daria Górowska. Funkcję skarbnika natomiast pełnić będzie Pani Karina Urbaniak. Całemu nowemu zarządowi życzę dobrej i owocnej współpracy.

Bardzo gorąco dziękuję ustępującej z funkcji przewodniczącej, Pani Kasi Tomalak oraz ustępującej z funkcji skarbnika, Pani Magdalenie Gacek za współpracę pełną zaangażowania i serca… Dobrze jest mieć obok siebie takich wspaniałych Rodziców…

Rada Rodziców, podczas wczorajszego zebrania ustaliła kwotę składki, która wynosi 50 zł. na semestr. Pierwszą transzę należy wpłacić do dnia 15 listopada b.r. skarbnikom grupowym. Składka ta w pełni przeznaczona jest na prezenty mikołajkowe i świąteczne dla dzieci. Drugą składkę natomiast należy wpłacić do końca lutego, również na konto skarbników grupowych. Jest ona przeznaczona na prezent z okazji Świąt Wielkanocnych oraz na dofinansowanie upominków dla dzieci kończących edukację przedszkolną.

Z pozdrowieniami,

Beata Krakowska