• Misiaczki podczas nauki języka angielskiego
  Szanowni Państwo, podczas dzisiejszych zajęć z języka angielskiego Maluszki utrwalały poznane piosenki oraz części ciała. Nauczyły się także liczyć do dwóch w języku angielskim. Poznały także kolor niebieski oraz poszukiwały go w sali.
 • Projekt “mleko” u Misiaczków
  Szanowni Rodzice, dziś Misiaczki realizowały projekt “Mleko”. Podczas zajęć poznały proces powstania mleka, produkty z niego wytwarzane, a także układały historyjkę obrazkową. Brały również udział w zabawach muzycznych oraz ruchowych.
 • Misiaczki tworzą sztuczny śnieg
  Szanowni Rodzice, podczas piątkowych zajęć Misiaczki stworzyły sztuczny śnieg, z którego mogły lepić co tylko chciały. Na dodatek podczas lepienia śnieżynek i bałwanów nie marzły im rączki! Zabawa była wspaniała.
 • Misiaczki układają rytmy
  Szanowni Rodzice, podczas minionych zajęć Maluszki ćwiczyły układanie prostych rytmów i krótkich ciągów powtarzalnych z użyciem klocków.
 • Dzień Kota u Misiaczków
  Szanowni Rodzice, Podczas ostatnich zajęć Maluszki świętowały Dzień Kota. Z tej okazji Misiaczki brały udział w zabawach ruchowych, logopedycznych, dowiedziały się ciekawostek z życia kotów, poznały ich wygląd, zwyczaje, rozróżniały koty domowe oraz dzikie, a zwieńczeniem dnia była praca plastyczna na temat “Kot”.
 • Zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem piłki
  Szanowni Rodzice, w każdy wtorek Misiaczki biorą udział w zajęciach sportowych z wykorzystaniem piłki prowadzonych przez trenera Pana Patryka. Podczas minionych zajęć Misiaczki brały udział w wielu aktywnościach i konkurencjach z wykorzystaniem sprzętu sportowego, które to sprawiają Maluszkom wiele radości.
 • Dzień Miłości i Szacunku u Misiaczków
  Szanowni Rodzice, w piątek 12 lutego Misiaczki obchodziły w grupie Dzień Miłości i Szacunku. Nasze Maluszki dowiedziały się, że jest to dzień dobrych uczuć, z okazji którego można wysłać list lub laurkę do osób, które darzymy sympatią oraz że kolor miłości to kolor czerwony. Misiaczki wysłuchały także wiersza o przyjaźni, brały udział w zabawach muzycznych, ruchowych, a także układały proste rytmy.
 • Misiaczki to dobrzy przyjaciele
  Drodzy Rodzice, na dzisiejszych zajęciach rozmawialiśmy o wartości jaką jest dobro. Misiaczki wiedzą już, że warto być dobrym przyjacielem i pomagać innym. Wspólnie stworzyliśmy plakat z ujmującym cytatem: “Kiedy dorośniemy urosną też nasze rączki, aby robić same dobre i piękne rzeczy”.
 • Zimowy krajobraz
  Drodzy Rodzice, nasze maluszki bardzo lubią aktywność plastyczną, która często gości podczas zajęć dydaktycznych. Tym razem zainspirowani zimową aurą na zewnątrz i pięknym zimowym krajobrazem postanowiliśmy wykonać własne – niemniej piękne, a każdy z nich jest inny! Powstały m.in.: zimowe bałwany, śniegowe gwiazdki oraz mnóstwo śniegu.
 • Ekologiczny karmnik dla ptaków
  Szanowni Rodzice, w tym tygodniu Misiaczki w dalszym ciągu pozostały w temacie ekologii. Podczas zajęć dzieci wykonały ekologiczny karmnik ze skórki pomarańczy, do którego nasypały nasiona. Karmik będzie zdobił nasz taras. Mamy nadzieję, że odwiedzą nas głodne ptaszki.
 • Misiaczki – mali ekolodzy
  Drodzy Rodzice. Podczas poniedziałkowych zajęć Misiaczki zapoznały się z kilkoma prostymi zasadami ekologii. Dzieci wysłuchały wiersza, poznały zasady segregacji odpadów, stworzyliśmy także kodeks Małego Ekologa – Misiaczki już wiedzą, że należy oszczędzać wodę, energię oraz segregować śmieci.
 • W karnawale same bale
  Szanowni Rodzice, w piątek 5 lutego Misiaczki bawiły się na balu karnawałowym. W tym roku wyglądał on inaczej niż w ubiegłych latach – każda grupa bawiła się w swojej sali. Nie zabrakło jednak karnawałowych dekoracji, tańców, zabaw z chustą animacyjną, konkursów, smacznego poczęstunku, a także pięknych przebrań i rekwizytów naszych maluszków, które wyglądały w nich uroczo! Serdecznie dziękuję Rodzicom za pomoc w ich przygotowaniu. Mam nadzieję, że bal na długo zagości w pamięci Misiaczków.
 • Misiaczki projektują znaczki pocztowe
  Szanowni Rodzice, nasze maluszki w ramach doradztwa zawodowego poznały zawód listonosza. Podczas czwartkowych zajęć Misiaczki samodzielnie projektowały znaczki pocztowe wykonane techniką stemplowania.
 • Język angielski w grupie Misiaczki
  Szanowni Rodzice, podczas wtorkowych zajęć z języka angielskiego nasze Maluszki utrwalały poznane nazwy zwierząt, piosenki oraz brały udział w zabawach ruchowych w towarzystwie małpki “Cheeky”.
 • Poznajemy zawód listonosza w ramach doradztwa zawodowego
  Drodzy Rodzice. Podczas poniedziałkowych zajęć Misiaczki w ramach doradztwa zawodowego poznały zawód listonosza. Maluszki wysłuchały wiersza, piosenki, zapoznały się wyglądem Pana Listonosza. Poznały funkcję poczty, brały udział w zabawach ruchowych, a zwieńczeniem zajęć było wykonanie skrzynki na listy. W naszej sali powstał także kącik pocztowy
 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
  Drodzy Rodzice, w miniony czwartek Misiaczki podczas prezentacji przygotowanej przez Panią Darię Pawłowicz Sobucką – wolontariuszkę WOŚP miały okazję zapoznać się z ideą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – poznały głównego jej założyciela, charakterystyczną melodię oraz na kogo zbieramy pieniądze. Następnie maluszki miały okazję samodzielnie wesprzeć Orkiestrę wrzucając pieniądze do puszki. Serdecznie dziękujemy Państwu za tak liczne wsparcie!
 • Zapoznanie ze stacją pogody
  Drodzy Rodzice! Podczas ostatniego spaceru Misiaczki miały okazję zapoznać się ze stacją pogody, która znajduje się w ogrodzie przedszkolnym. Maluszki poznały jej budowę oraz funkcję.
 • Misiaczki poznają piosenkę
  Szanowni Rodzice, podczas środowych zajęć Misiaczki poznały nową piosenkę pt. “Bałwanek Hanki”. Maluszki wykonały także własnego bałwanka. Każda praca była inna dzięki czemu urocza.
 • Logorytmika
  Drodzy Rodzice! Oto nasze maluszki podczas poniedziałkowych zajęć z logorytmiki. Dziś dzieci utrwalały nazwy kolorów ćwicząc jednocześnie aparat mowy, jak również tańcząc do piosenki o baloniku.
 • Życzenia dla Babci i Dziadka od Misiaczków
  Kochani Dziadkowie! W dniu Waszego święta składamy Wam moc najserdeczniejszych życzeń! Zdrowia, uśmiechu, szczęścia, aby wszystkie troski Was omijały! Tego kochani Dziadkowie życzą Wam Misiaczki.
 • Język angielski u Misiaczków
  Szanowni Rodzice! W każdy wtorek nasze Misiaczki uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego, podczas których niezmiennie towarzyszy nam małpka “Cheeky”, dzięki której maluszki bardziej angażują się w naukę. Misiaczki chętnie uczestniczą w zajęciach poznając nowe piosenki oraz proste zwroty.
 • Zajęcia z logorytmiki
  Drodzy Rodzice! Podczas poniedziałkowych zajęć z logorytmiki z Panią Asią dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu ciekawych aktywnościach: muzycznych, ruchowych, słuchowych oraz oddechowych. Niezmiennie podczas zajęć towarzyszyła nam Lala Ala.
 • Spotkanie z Gwiazdorem
  Kochani Rodzice. Dzisiaj był wyjątkowy dzień. Tuż po śniadaniu udaliśmy się na aulę przedszkolną, gdzie czekał na nas Gwiazdor. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, które ćwiczyliśmy w ostatnim czasie, wysłuchaliśmy także pięknej wigilijnej opowieści, przyjęliśmy też piękne życzenia od Pani Dyrektor. Zwieńczeniem dnia były prezenty, które nasze Misiaczki znalazły pod choinką w sali i które bardzo ucieszyły maluchy. Zjedliśmy też uroczysty obiad przy zdobionym stole. To był wyjątkowy dzień, który na pewno na długo zagości w naszej pamięci.
 • Urodziny Krysi
  Drodzy Rodzice, w ostatnich dniach swoje trzecie urodziny obchodziła nasza Krysia. Tradycyjnie już był urodzinowy tron, odśpiewaliśmy uroczyste “Sto lat”, był także słodki poczęstunek dla Misiaczków. Samych wspaniałych chwil Krysiu!
 • Zimą dokarmiamy ptaki
  Szanowni Rodzice. Podczas piątkowych zajęć rozmawialiśmy na temat potrzeby dokarmiania ptaków zimą oraz o tym, jaką funkcję pełni karmnik. Dzieci wykonały dziś własne karmniki. Nauczyliśmy się także krótkiej rymowanki “wróbelek wróbelek jest naszym przyjacielem”.
 • Nauka piosenki pt. “Sanna”
  Szanowni Rodzice, nadchodzi zima – w związku z czym Misiaczki poznały nową piosenkę o tematyce zimowej pt. “Sanna”. Jak zwykle podczas nauki piosenki wykorzystaliśmy instrumenty, naszym maluszkom sprawia to wiele radości!
 • Kartki świąteczne dla chorych dzieci
  Szanowni Rodzice, w ostatnich dniach Misiaczki wykonały kartki świąteczne dla chorego chłopca, który przebywa w szpitalu oraz dla jego siostry. Mamy nadzieję, że te drobne upominki wywołają uśmiech na twarzach chorych dzieci.
 • Misiaczki ubierają choinkę
  Drodzy Rodzice, w ostatnich dniach Misiaczki wykonały papierowe ozdoby na choinkę, którą to podarowała nam mama Kuby za co serdecznie dziękujemy! Teraz stoi – już ubrana i umila nam czas oczekiwania na Święta.
 • Mikołajki u Misiaczków
  Drodzy Rodzice, W poniedziałek od samego rana Misiaczki oczekiwały na wyjątkowego Gościa… Po śniadaniu obejrzeliśmy spektakl pt. “O Mikołaju, który zgubił prezenty” na tablicy multimedialnej, a następnie wypatrywaliśmy naszego Gościa, który w końcu pojawił się na tarasie! Zostawił dla Misiaczków upominki, które bardzo ucieszyły dzieci. Udaliśmy się także na hol, gdzie stroiliśmy przedszkolną choinkę w eko-gwiazdki, które dzieci samodzielnie wykonały. Dziękuję Państwu za piękne Mikołajkowe stroje i czapeczki dla naszych maluszków. Ten dzień był wyjątkowy i na pewno na długo go zapamiętamy.
 • Mikołajkowe zajęcia z logorytmiki
  Szanowni Rodzice, poniedziałkowe zajęcia z logorytmiki dotyczyły tradycji Mikołajkowych. Misiaczki miały okazje dowiedzieć się z jakich produktów powstają pierniki, poznały i poczuły przyprawy, które dodawane są do tychże wypieków, graliśmy na instrumentach w rytm świątecznej muzyki, a także ćwiczyliśmy nasze buzie z lalą Alą, która towarzyszy nam podczas każdych zajęć.
 • Urodziny Ani
  Drodzy Rodzice, u Misiaczków wiele się dzieje. Ostatnio świętowaliśmy urodziny Ani. Był tradycyjnie już “tron”, odśpiewaliśmy uroczyste “sto lat”, a na koniec – słodki poczęstunek. Wszystkiego najlepszego Aniu!
 • Zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem piłki u Misiaczków
  Drodzy Rodzice, w każdy wtorek od godziny 11.00 do 11.30 w auli przedszkolnej Misiaczki mają zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem piłki prowadzone przez trenera p. Patryka. Zajęcia sprawiają naszym maluchom wiele radości – fotorelacja poniżej.
 • Ogólnopolska kampania społeczna “Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj”!
  Drodzy Rodzice, w tym roku nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej pt. “Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj”! Celem akcji jest m.in.: kultywowanie jednej z najpiękniejszych tradycji pisania kartek oraz, aby w okresie świątecznym odłożyć media cyfrowe. Prosimy, aby zastanowili się Państwo do kogo (być może z Państwa rodzin) można wysłać taką kartkę – może to być samotna osoba, potrzebująca rodzina… Przynieście Państwo do nas na kartce adres zamieszkania tej osoby, a my wspólnie z dziećmi wypiszemy lub narysujemy życzenia oraz wyślemy kartki. Serdecznie zachęcam do udziału w akcji!
 • Zostań pomocnikiem św. Mikołaja
  Szanowni Rodzice, jak co roku nasze przedszkole bierze udział w akcji pt. “Zostań pomocnikiem św. Mikołaja”. Przygotowujemy upominki dla dzieci ze szpitala klinicznego K .Jonshera w Poznaniu oraz dla dzieci pozostających pod opieką domowego hospicjum. Zbieramy: gry, zabawki, puzzle, układanki, artykuły plastyczne lub pieluchy (niezbędne dzieciom hospicyjnym). Ze względu na specyfikę miejsc prosimy, aby wszystkie podarunki były nowe. Akcja potrwa do dnia 8 grudnia. Z całego serca zachęcamy do udziału – spróbujmy wywołać choć jeden uśmiech!
 • Zajęcia muzyczne u Misiaczków
  Drodzy Rodzice. Podczas zajęć muzycznych np. przy osłuchaniu z piosenką często wykorzystujemy instrumenty. Dziś podczas nauki piosenki pt. “Jesienne czary” towarzyszyły nam grzechotki. Misiaczki bardzo lubią zajęcia muzyczne.
 • Praca plastyczna na temat: “Sweterek dla Misia”
  Drodzy Rodzice, Misiaczki bardzo lubią aktywność plastyczną dlatego też stanowi ona istotną część naszych działań. Tym razem dobrze już znaną dzieciom techniką – stemplowania Misiaczki zaprojektowały sweterek dla Misia na nadchodzące zimowe chłody.
 • Dzień Pluszowego Misia
  Drodzy Rodzice, dnia 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia Misiaczkom towarzyszyły ich ulubione pluszowe misie. Były zabawy, wspólne tańce do misiowych przebojów, słodki poczęstunek, a na koniec pamiątkowe dyplomy dla każdego dziecka.
 • Certyfikat
  Szanowni Rodzice, miło mi poinformować Państwa, że nasza grupa otrzymała certyfikat za zrealizowanie pierwszej części projektu czytelniczego “Mały Miś w świecie wielkiej literatury – emocje” pod patronatem wydawnictwa MAC oraz czasopisma Bliżej Przedszkola.
 • Słoik spokoju
  Drodzy Rodzice, w minionym czasie rozmawialiśmy o emocjach- o tych dobrych, jak i tych złych. Misiaczki już wiedzą jak sobie radzić ze smutkiem, czy złością. Stworzyliśmy kuferek emocji, jak również słoik spokoju. Każdy miał wkład w tworzenie słoika – dzieci wrzucały do niego brokaty, koraliki, sznurki itp. A kiedy jesteśmy źli lub mamy zły nastrój wtedy potrząsamy słoikiem i obserwujemy jak wszystko pięknie w nim wiruje i…uspokaja.
 • Realizacja projektu “Mały Miś w w świecie wielkiej literatury”
  Drodzy Rodzice, w ramach realizacji projektu czytelniczego “Mały Miś w świecie wielkiej literatury” Misiaczki wykonały własnego misia “Tedy” według własnego pomysłu – dobierając kolory oraz ozdabiając. Jak zwykle praca plastyczna sprawiła dzieciom dużą radość.
 • Ogólnopolski projekt czytelniczy pt. “Mały Miś w świecie wielkiej literatury”
  Szanowni Rodzice, nasza grupa realizuje ogólnopolski projekt czytelniczy pt. “Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Projekt ma na celu rozwój czytelnictwa. W realizacji projektu towarzyszy nam miś Tedy – imię wymyśliły dzieci. W ostatnich dniach rozmawialiśmy na temat emocji tych dobrych i tych złych oraz o tym, w jaki sposób sobie z nimi radzić. Stworzyliśmy też kuferek emocji, w którym znajdują się przedmioty, których możemy użyć kiedy jesteśmy źli lub smutni. Tworzyliśmy też pracę plastyczną – Misia Tedy oraz obejrzeliśmy teatrzyk o “Złej królewnie”, która straciła przyjaciół.
 • Logorytmika
  Drodzy Rodzice, w każdy poniedziałek Misiaczki mają zajęcia z logorytmiki. Czym natomiast zajmuje się ta dziedzina? Otóż logorytmika łączy w sobie terapię logopedyczną oraz rytmikę. Takie zestawienie ma na celu zaktywizowanie sfery ruchowej oraz słuchowej. Nasze zajęcia opierają się na ćwiczeniach ruchowych, słuchowych, oddechowych, słownych i muzycznych, co pozwala wspierać rozwój mowy u dzieci. A oto Misiaczki podczas zajęć.
 • Język angielski u Misiaczków
  Szanowni Rodzice, w każdy wtorek o godzinie 14.45 Misiaczki mają zajęcia z języka angielskiego z Panią Grażynką. Podczas ostatnich zajęć Misiaczki utrwaliły poznane wcześniej piosenki oraz poznały kolor żółty – w języku angielskim. Zadaniem Misiaczków było m.in. odszukanie koloru żółtego w sali. Podczas zajęć tradycyjnie dzieciom towarzyszyła małpka “Cheeky”. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne zajęcia.
 • Dzień Jeża u Misiaczków
  Drodzy Rodzice, we wtorek obchodziliśmy w grupie Dzień Jeża. Był wiersz o Jeżyku, do którego ilustrowania użyliśmy zwykłej kartki, co bardzo spodobało się Misiaczkom. Poznaliśmy ciekawostki z życia jeżyka oraz jego zwyczaje. Wysłuchaliśmy też piosenkę o Jeżyku, były zabawy ruchowe, a na koniec każdy wykonał własnego jeżyka. A efekty naszej wspólnej zabawy w fotorelacji.
 • Polska – Moja Ojczyzna
  Szanowni Rodzice, podczas poniedziałkowych zajęć Misiaczki poznały dwa symbole narodowe – flagę oraz godło, a zainspirował nas do tego wiersz pt. “Barwy Ojczyste”. Próbowaliśmy również rozkodować flagę Polski, szukaliśmy flagi Polski spośród innych, wykonaliśmy patriotyczne serca metodą stemplowania, a zwieńczeniem zajęć było rozdanie medali Małego Patrioty.
 • Jesienne spacery Misiaczków
  Drodzy Rodzice, jesień sprzyja spacerom, które Misiaczki uwielbiają! Mamy wtedy wiele okazji do prowadzenia obserwacji jesiennej przyrody oraz pogody. A oto fotorelacja z jednego z naszych codziennych spacerów.
 • Spotkanie z dietetykiem
  Drodzy Rodzice, w minionym czasie odwiedziła nas pani dietetyk – Anna Komisarczyk. Dzieci miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat zdrowego żywienia, tego, co należy jeść, aby dostarczać witamin, a także czego unikać. Dziękujemy Pani Annie za poświęcony czas.
 • Dzień Jeża
  Szanowni Rodzice, informuję, że 10 listopada będziemy obchodzić w grupie Dzień Jeża. Proszę, aby tego dnia dzieci były ubrane – w miarę możliwości na brązowo.
 • Urodziny u Misiaczków
  Drodzy Rodzice, w minionym czasie Misiaczki świętowały urodziny swoich kolegów i koleżanek. Był “tron”, odśpiewaliśmy uroczyste “Sto lat”, a na koniec słodki poczęstunek. Wszystkiego najlepszego!
 • Zajęcia sportowe z wykorzystaniem piłki
  Szanowni Rodzice, informuję, iż od dnia 3 listopada Misiaczki będą uczestniczyły w zajęciach z wykorzystaniem piłki prowadzonych przez trenera p. Patryka. Zajęcia będą odbywały w każdy wtorek od 11.00 do 11:30 w auli przedszkolnej.
 • Dzień Dyni
  Poniedziałek u Misiaczków był Świętem Dyni. Dzieci miały okazję wzbogacić wiedzę na temat tego warzywa, brać udział w zabawach muzyczno – ruchowych, nauczyliśmy się także rymowanki o dyni. Zwieńczeniem świętowania była wspólna praca plastyczna oraz rozdanie medali.  
 • Działalność plastyczna Misiaczków
  Drodzy Rodzice, nasze maluszki uwielbiają poznawać nowe techniki plastyczne. Tym razem wykonały pracę na temat “Jesienne liście” techniką frottage. Polega ona na odciśnięciu faktury dowolnego przedmiotu na kartce poprzez pocieranie np. kredką. Do naszej pracy użyliśmy jesiennych liści zebranych podczas naszych licznych spacerów w okolicy przedszkola. Misiaczkom prace plastyczne sprawiają wiele radości!
 • Misiaczki uczą się kodować
  W naszym przedszkolu już blisko trzy lata trwa Code Week pod hasłem “Kodowanie z Misiem Uszatkiem”. Projekt ma na celu zapoznanie dzieci z pojęciami z zakresu kodowania oraz programowania. Misiaczki również uczestniczyły w projekcie ucząc się kodowania.
 • Misiaczki działają plastycznie
  Przy okazji omawiania tematu “Jesienne owoce i warzywa” Misiaczki miały okazję poznać nową technikę plastyczną – stemplowanie. Dzieci stemplowały połówkami jabłka.
 • Misiaczki poznają jesienne owoce i warzywa
  W mijającym tygodniu Misiaczki oprócz zapoznania z jesiennymi owocami i warzywami poznały także ich niewątpliwe walory smakowe i odżywcze. Dzieci określały ich kształty, wielkości, a także kolory. Wszystkim tym zabawom towarzyszyły zabawy muzyczne, ruchowe oraz prace plastyczne, w których doskonalimy technikę malowania farbami.
 • Sok owocowy
  W ostatnich dniach Misiaczki miały okazję zaobserwować proces powstawania soku jabłkowego z owoców zaprzyjaźnionego z przedszkolem sadownika. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się całemu procesowi, a na koniec każde dziecko mogło delektować się smacznym i zdrowym sokiem. Na zdrowie!
 • Jesienny spacer
  Jesienne spacery to doskonała okazja do obserwacji zmian w przyrodzie. Misiaczki w towarzystwie gąsienicy Krysi wybrały się na pierwszy jesienny spacer w okolicy przedszkola.
 • Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
  Dnia 17 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Były konkurencje sportowe, zabawa w rytmie dziecięcych przebojów, a na każde dziecko czekała niespodzianka. Radości dzieci nie było końca!
 • Misiaczki – Język angielski
  Szanowni Rodzice! W każdy wtorek o godzinie 14.45 w naszej grupie odbywa się nauka języka angielskiego z Panią Grażynką. Każde zajęcia urozmaica małpka “Cheeky” oraz jej wesołe przygody. Dzieci wraz z małpką uczą się m.in. poszczególnych części ciała. Z przyjemnością czekamy na kolejne zajęcia!
 • Misiaczki – Jesteśmy samodzielni!
  Drodzy Rodzice! Oto jak Misiaczki radzą sobie przy stole…
 • Misiaczki – Pierwsze dni w przedszkolu…
  Drodzy Rodzice!Pierwsze dni w przedszkolu już za nami! Dla maluszków to dopiero początek wielkiej przygody!Nowe otoczenie, zabawki, wspólne zabawy integracyjne oraz serdeczne rozmowy niewątpliwie miały wpływ na łagodną adaptację naszych “Misiaczków”. Poniżej pierwsze zabawy na tarasie przedszkolnym.