• Podsumowanie roku w grupie MISIACZKI
  Czas na podsumowanie roku 2023!Za nami pierwsze miesiące w przedszkolu. Przebrnęliśmy przez okres adaptacji i MISIACZKI tworzą teraz zgraną grupę, która potrafi ze sobą współpracować i świetnie się razem bawić. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach gimnastycznych i dydaktycznych, śmiało można stawiać przed nimi coraz trudniejsze zadania. Uwielbiają każdego rodzaju prace plastyczne.Czas wolny w przedszkolu upływa nam na zabawie, wspólnym śpiewaniu, tańczeniu, spacerowaniu i zabawach ruchowych na placu zabaw.W ostatnich miesiącach wiele rzeczy było dla nas czymś nowym, przedszkolne uroczystości, koncerty, konkursy itp.Teraz bogatsi o nowe doświadczenia czekamy na to co przyniesie nam Nowy Rok- 2024.
 • Czytanie na dywanie
  W naszej grupie prowadzona jest akcja „Czytanie na dywanie”, która ma na celu wzmacniać więzi między rodzicem i dzieckiem oraz kształtować nawyki czytelnicze wśród przedszkolaków. W ostatnim czasie z ulubionymi lekturami odwiedzili nas rodzice Wojtka, mama Tadzia, ciocia Oliwii, mama Antosi i tata Helenki. Dziękujemy 🙂 i zapraszamy kolejnych chętnych!
 • Teatr Vaśka
  26 września nasze przedszkole odwiedził Teatr Vaśka ze spektalem „Zagraj ze mną”. Publiczność miała okazję wejść na scenę i wziąść udział w tym przedstawieniu. Dla Misiaczków było to pierwsze tego typu wydarzenie ale z pewnością nie ostatnie 😊
 • DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
  20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Tego dnia każdy Misiaczek wyszedł z przedszkola z przygotowanym przez siebie medalem „Super przedszkolaka”. Niespodzianką były też nowe zabawki, które pojawiły się w naszej sali.
 • PIERWSZE DNI W PRZEDSZKOLU
  Pierwsze dni w przedszkolu za nami. Misiaczki poznały placówkę, miejsce do spożywania posiłków, odpoczynku i zabawy. Odwiedziły plac zabaw i wybrały się na spacer w towarzystwie przedszkolnego węża. Proces adaptacji nie jest łatwy ale staramy się stworzyć warunki do tego by dzieci poczuły się u nas bezpiecznie, dobrze się bawiły a na ich buziach gościł uśmiech 🙂