• “Czytanie na dywanie”.
  W piątek w ramach naszego projektu “Czytanie na dywanie” odwiedziła nas mama Lilki, pani Marta. Dzieci tym razem wysłuchały bajki z serii “Kicia kocia mówi dzień dobry”. Dowiedziały się przy tym jak proste słowo może komuś sprawić wiele radości:) Dziękujemy pani Marto🥰
 • Podziękowanie!!
  Serdeczne podziękowania kieruję dla Pani Anny Grześkowiak, mamy Nataniela za doszycie ogona do naszej “Kryśki”:)
 • Międzynarodowy Dzień Kropki.
  Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia. Tego dnia poznaliśmy historię małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta podkreśliła to, że każdy z nas jest ważny, wyjątkowy oraz każdy z nas ma ukryty talent.
 • “Czytanie na dywanie.
  W piątek w ramach naszego projektu “Czytanie na dywanie” odwiedziła nas mama Madzi, pani Bogumiła. Celem naszych spotkań jest wprowadzenie dzieci w świat literatury, kształtowanie nawyku słuchania i opowiadania, wzbogacenie słownictwa dzieci. W tym dniu nasze dzieci wysłuchały m.in. wierszaJ. Brzechwy “Żaba”, miały również możliwość zapoznania się z książkami Magdy, które pani Bogumiła przyniosła do przedszkola.Jeszcze raz dziękuję pani Bogusi za poświęcony nam czas i trzymamy za słowo, że nas Pani jeszcze odwiedzi.
 • Nasze pierwsze dni w przedszkolu.
 • Witamy w przedszkolu:)
  Witam ciepło wszystkie nasze maluszki, które po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Życzę, aby ten rok szkolny przyniósł nam ze sobą wiele nowych przygód i przedszkolnych przyjaźni, beztroskiej zabawy, radości z nauki i uśmiechu od ucha do ucha.