Hi!
Hello Cheeky
Farmer Brown
Bye-bye
 • Dzień Kropki
  W środę 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzieci ubrane w stroje z elementami kropek ozdobiły naszą sale w różnokolorowe kropki. Celem święta jest rozwijanie kreatywności, pomysłowości oraz uświadomienie dzieciom, że każdy posiada jakiś talent, który trzeba w sobie odkryć i go zaprezentować. Tego dnia w naszej grupie były zabawy z wykorzystaniem kropek. Dzieci wysłuchały opowiadania o Vashti- bohaterce książki K.Reynoldsa ,, The doth”. Poznały na czym polega technika malarska” pointylizm” i właśnie taką techniką wykonały swoją pracę.
 • Nasz ogródek
  “Przyjazne Misie” nadal dbają o swój przedszkolny ogródek. Dbanie o ogródek sprawia dzieciom wiele radości, szczególnie gdy można się pochwalić dorodną cebulą i pięknie kwitnącymi astrami.
 • Zajęcia z piłką
  Dzieci z naszej grupy uczestniczyły w pierwszych w tym roku szkolnym “Zajęciach ogólnorozwojowych z piłką”
 • Co będziemy robić we wrześniu
  W tym miesiącu dzieci będą realizowały takie tematy jak: „W przedszkolu”, „Nasze przedszkole”, „Jestem bezpieczny”, „Pomocna dłoń”. Podczas realizowania tematów będziemy omawiać poszczególne wartości. W miesiącu wrześniu będą to: „Dobre maniery” i „Odwaga”. W naszej grupie będziemy obchodzić: 15 września „Dzień kropki” 16 września „Sprzątanie świata” 20 września „Dzień Przedszkolaka” 30 września „Dzień Chłopca” Podczas naszych zajęć dzieci będą również:  poznawać, jak należy się właściwie zachować w trudnych sytuacjach  uczyć się mówić o swoich potrzebach w sposób kulturalny,  poznawać zawody w najbliższym otoczeniu dziecka (pracownicy przedszkola), będziemy uświadamiać sobie rolę osób dorosłych w życiu przedszkola i szacunku do wykonywanej przez […]
 • Wyjście do parku
  Korzystając z ładnej pogody “Przyjazne Misie” udały się do parku, by tam wszystkimi zmysłami podziwiać piękno otaczającej nas przyrody.
 • Informacje dla rodziców
  Szanowni Rodzice Zapraszam na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 15 września 2021 o godzinie 17.00 w auli przedszkolnej. Na zebraniu omówię bieżące sprawy dotyczące nowego roku szkolnego 2021- 2022. 2. Dla dzieci zostały zakupione ćwiczenia: – „Pisanie i czytanie” – w cenie 25 zł – „Liczenie” – w cenie 25 zł – „Kodowanie”- w cenie 30 zł Całkowity koszt książek wynosi 80 zł. Proszę o uregulowanie należności za zamówione książki u wychowawcy (będzie to można zrobić również podczas naszego spotkania). 3. W naszym przedszkolu będą odbywać się następujące zajęcia dodatkowe : Poniedziałek Logorytmika – 9.10 – 9.40 Religia – 10.00 […]