Hi!
Hello Cheeky
Farmer Brown
Bye-bye Cheeky
 • Leśne Misie sprzątają okolice przedszkola.
  W środę wybraliśmy się na spacer. Tym razem naszym zadaniem było posprzątanie śmieci w okolicach przedszkola. Braliśmy bowiem udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Podczas sprzątania rozmawialiśmy o tym, dlaczego tak bardzo jest ważna troska o naszą planetę.
 • Dzień Przedszkolaka
  We wtorek dzieci świętowały Dzień Przedszkolaka. Podczas obchodów tego wyjątkowego dnia nie zabrakło śpiewu, wspólnego tańca, zabaw i gier. Każde dziecko na zakończenie zabrało ze sobą balon oraz małą przekąskę.
 • Mamo, poczytaj mi.
  W piątek odwiedziła nas Pani Anna, aby przeczytać dzieciom książkę. Mama Majki zapoznała nas z miłym bohaterem jakim jest Pucio. Dowiedzieliśmy się jakie przygody miał ten sympatyczny chłopiec w mieście i co ciekawego zobaczył. Pani Ania przyniosła też ze sobą dekoracje do naszej sali i mały upominek dla dzieci. Dziękujemy! Ciekawe kto i z jaką ciekawą książką zawita do nas niedługo?
 • Teatrzyk „Diamentowa podróż Zosi”.
  W piątek, 16 września, nasza grupa wybrała się na przedstawienie. Dzieci wraz z Zosią przeniosły się do Afryki w celu poszukiwania przygód i cennego prezentu dla mamy Zosi – diamentu. Spotkały tam zwariowanego lwa, zebrę i żyrafę, a nawet rdzennego mieszkańca. Zosia jednak nie znalazła wymarzonego prezentu, ale dowiedziała się, że to ona sama jest największym skarbem dla swojej mamusi, dużo cenniejszym od diamentu.
 • Urodzinki w Leśnych Misiach.
  Nasza koleżanka Maja obchodziła w piątek swoje piąte urodziny. Wszyscy zaśpiewliśmy „Sto lat”, a Maja poczęstowała nas pysznymi cukierkami. Majce życzymy wszystkiego najlepszego, samych słonecznych chwil, wielu przyjaciół i niesamowitych przygód.
 • Czytamy książki.
  W tym roku nasza grupa zaprasza do przedszkola rodziców oraz najbliższych do przedszkola, aby przeczytali dzieciom dowolną opowieść. Podczas tej akcji, chcemy przybliżyć dzieciom świat pełen niesamowitych historii, pokazać, że książka może może nas wiele nauczyć i przenieść nas w świat wyobraźni. W czwartek, 15 września, odwiedził nas dziadek Adama, który przeczytał dzieciom książkę. Był to niesamowity gość, pełen uśmiechu i pozytywnej energii. Dzieci z uwagą wysłuchały opowiadania a po zakończeniu zaprosiły do wspólnego zdjęcia. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie 🙂
 • Pan Jakub odwiedził naszą grupę.
  Kiedy bawiliśmy się w „Gorącego ziemniaka”, do naszych drzwi zapukał gość. Był to Pan Jakub, który przyszedł opowiedzieć nam o niezwykłej przygodzie jaką odbył wraz ze swoją rodziną. Głównym celem podróży były zawody szachowe, jednak po drodze dużo zwiedzali. Pan Jakub będzie do nas przychodził co tydzień aby uczyć nas gry w warcaby i szachy.
 • Leśne Misie korzystają z słonecznych dni.
  Pierwsze dni września upłynęły nam bardzo radośnie. W końcu mogliśmy spotkać naszych kolegów i nasze koleżanki z grupy. Pogoda była piękna, więc często wychodziliśmy i łapaliśmy promyki słońca. Jesteśmy już starsi i wiemy, że oprócz zabawy jest też czas na pracę.