Hi!
Hello Cheeky
Farmer Brown
Bye-bye Cheeky
 • “Tęczowe Misie” i zabawy ruchowe
  Drodzy Rodzice, Tęczowe Misie dobrze wiedzą, że ruch to zdrowie, dlatego też w piątek podczas zajęć uczestniczyły w zabawach ruchowych z wykorzystaniem szarf oraz woreczków gimnastycznych. Ćwiczenia sprawiają naszym Dzieciom wiele radości!
 • “Tęczowe Misie” i zajęcia sportowe
  Szanowni Rodzice, oto nasze Tęczowe Misie podczas zajęć sportowych, na których dzieci przede wszystkim ćwiczyły swoje stopy.
 • “Tęczowe Misie” i Akcja Sprzątanie Świata
  Szanowni Rodzice, 16 września nasze Przedszkolaki wzięły aktywny udział w Akcji Sprzątanie Świata. Dzieci zaopatrzone w rękawiczki jednorazowe oraz worki udały się na spacer w okolicy przedszkola, aby uporządkować jego najbliższy teren.
 • Międzynarodowy Dzień Kropki w grupie “Tęczowe Misie”
  Szanowni Rodzice, 15 września Tęczowe Misie świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzieci wysłuchały opowiadania, brały udział w zabawach muzycznych oraz ruchowych. Nie zabrakło również pięknych prac plastycznych pt. “Kropka” techniką stemplowania.
 • Tęczowe Misie i zabawy w ogrodzie przedszkolnym
  Drodzy Rodzice, pogoda w ostatnie dni lata wyjątkowo nas rozpieszcza, dlatego też staramy się jak najwięcej czasu spędzać na powietrzu, a Tęczowe Misie wprost przepadają za zabawą na przedszkolnym placu zabaw.
 • Wrześniowe plany w grupie “Tęczowe Misie”
  Drodzy Rodzice, we wrześniu grupa “Tęczowe Misie” realizować będzie następujące tematy kompleksowe: I tydzień – “Jestem przedszkolakiem”, II tydzień – “W przedszkolu”, III tydzień – “Jestem ostrożny na drodze”, IV tydzień – “Pomocna dłoń”, V tydzień – “W gospodarstwie”. Nadchodzące święta i uroczystości: 15 września “Dzień Kropki”, 16 września “Sprzątanie Świata”, 20 września “Dzień Przedszkolaka”, 30 września “Dzień Chłopca”.
 • Rytmika w grupie “Tęczowe Misie”
  Drodzy Rodzice. Oto Tęczowe Misie podczas poniedziałkowych zajęć z rytmiki. Dzieci poznały nową piosenkę pt. “Wietrzyk i chmurka”, brały udział w ćwiczeniach oddechowych oraz ruchowych. Zwieńczeniem zajęć były zabawy relaksacyjne.
 • Urodziny Wiktorii z grupy Tęczowe Misie
  Szanowni Rodzice, w minionym czasie swoje 4 urodziny obchodziła Wiktoria. Nie obyło się bez tradycyjnego tronu, pięknych życzeń oraz słodkiego poczęstunku. Wszystkiego najlepszego dla Wiktorii!
 • Tęczowe Misie i bezpieczeństwo
  Szanowni Rodzice, podczas piątkowych zajęć Tęczowe Misie rozmawiały na temat bezpieczeństwa oraz tego, jak zachować się w sytuacji zagrożenia. Dzieci poznały podstawowe znaki ewakuacyjne oraz zasady zachowania w przypadku niebezpieczeństwa. Zwieńczeniem zajęć był spacer po przedszkolu w poszukiwaniu znaków ewakuacyjnych oraz gaśnic.
 • Urodziny Kuby z grupy Tęczowe Misie
  Szanowni Rodzice, w minionym czasie swoje urodzinowe przyjęcie obchodził nasz Kuba. Był tron, uroczyste “Sto lat” oraz piękne życzenia od koleżanek i kolegów z grupy. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszystkiego najlepszego dla Kubusia!
 • Tęczowe Misie na placu zabaw
  Drodzy Rodzice, pogoda nas ostatnio rozpieszcza, więc każdą wolną chwilę staramy się spędzać na wesołych zabawach na placu zabaw.
 • Tęczowe Misie pielęgnują przedszkolny ogródek
  Drodzy Państwo, w czwartek tuż po zajęciach Tęczowe Misie wybrały się do ogródka przedszkolnego, aby doglądać i pielęgnować rośliny. Jak zwykle sprawiło nam to wiele radości!
 • Zajęcia matematyczne u Tęczowych Misiów
  Drodzy Rodzice, w czwartek podczas zajęć Tęczowe Misie przypominały sobie części ciała i orientację w jego schemacie. Oto fotorelacja.
 • Zabawy ruchowe u Tęczowych Misiów
  Drodzy Rodzice, przedstawiamy efekty dzisiejszych zabaw przy muzyce. Ćwiczyliśmy spostrzegawczość, koordynację słuchowo-ruchową i przy tym świetnie się bawiliśmy. Na wszystkich twarzach widzimy ogromne skupienie, by na końcu móc się zrelaksować na dywanie.
 • Spacer Tęczowych Misiów na promenadę
  Szanowni Rodzice, dziś tuż po zajęciach udaliśmy się na spacer na kórnicką promenadę, gdzie mieliśmy okazję obserwować piękno okolicznej przyrody.
 • Tęczowe Misie poznają przedszkolne zasady
  Drodzy Rodzice, dziś podczas zajęć Tęczowe Misie poznały zasady panujące w przedszkolu oraz wśród rozmaitych zawodów. Dzieci wiedzą już, że należy sprzątać po zabawie, czekać na swoją kolej, dzielić się zabawkami oraz używać “magicznych słów”. Narysowaliśmy także kontur super przedszkolaka oraz sprawdzaliśmy, czy do niego pasujemy. Na koniec wspólnie stworzyliśmy kodeks grupy, którego będziemy wspólnie przestrzegać.
 • Urodziny Franka z grupy Tęczowe Misie
  Drodzy Rodzice. W minionym czasie swoje 4 urodziny obchodził nasz Franek. Był tradycyjny tron, odśpiewaliśmy uroczyste “Sto lat”, nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Wszystkiego najlepszego Franku!
 • Zajęcia z rytmiki w grupie “Tęczowe Misie”
  Szanowni Rodzice, dziś nasze Tęczowe Misie uczestniczyły w pierwszych w tym roku szkolnym zajęciach z rytmiki. Dzieci uczyły się piosenki pt. “Sen o jabłuszku”, poznawały dźwięki i uczyły się reagować odpowiednio do muzyki. Wszystkim Tęczowym Misiom zajęcia z rytmiki bardzo się podobały.
 • Urodziny Michaliny z grupy “Tęczowe Misie”
  Drodzy Rodzice, w minionym czasie swoje 4 urodziny obchodziła Michalinka. Zgodnie z tradycją odśpiewaliśmy “Sto lat”, były także życzenia oraz słodki poczęstunek. Wszystkiego najlepszego dla Michalinki!
 • “Tęczowe Misie” na spacerze w parku
  Szanowni Rodzice, w piątek tuż po zajęciach udaliśmy się do kórnickiego parku, gdzie mieliśmy okazję podziwiać piękno naszej okolicznej przyrody. Oto fotorelacja.
 • Urodziny Danusi z grupy “Tęczowe Misie”
  Drodzy Rodzice! W minionym czasie swoje 4 urodziny obchodziła nasza Danusia. Nie obyło się bez tradycyjnego tronu, poczęstunku, uroczystego “Sto lat”, a także uroczych życzeń. Wszystkiego najlepszego dla Danusi!
 • Witamy “Tęczowe Misie” w nowym roku szkolnym
  Kochane Przedszkolaki! Drodzy Rodzice! Serdecznie witamy Was w nowym roku szkolnym po wakacyjnej przerwie. Niech ten rok będzie dla Was czasem wspaniałej zabawy i radości! Niech obfituje w ciekawe wydarzenia, zajęcia i uroczystości, a każdy dzień spędzony w naszym przedszkolu sprawi, że będziecie wracać do nas z uśmiechem każdego dnia. Tego Wam serdecznie życzymy, Nina Badurska Klaudia Kraczek