Hi!
Hello Cheeky
Farmer Brown
Bye-bye Cheeky
 • Koncert muzyczny.
 • Mus owocowy
  Doskonale wiemy, że posiadamy w gronie rodziców kucharzy, więc w ogóle nie zamierzamy konkurować! Nie chwaląc się, nasza Pani Renia doskonale piecze i gotuje, więc zakasamy rękawy i pod jej okiem gotujemy sami mus! Owoce, noże, deski, garnki i miski nam niestraszne! Zrobiliśmy wszystko sami- od podstaw. Naszym subiektywnym zdaniem efekty naszej pracy były dużo smaczniejsze niż te z tubki, a najważniejsze, że pełne zdrowia!
 • Pejzaże w plenerze
  A gdyby tak wykorzystać piękną pogodę za oknem, rozłożyć szary papier, rozdysponować farby, włączyć muzykę klasyczną i rzucić hasło „malujemy sad”? Dzieciom wystarczy podarować trochę czasu i pozwolić rozbudzić swoją kreatywność- to wystarczy aby zwykła kartka zamieniła się w dzieło sztuki zaczynając od abstrakcji poprzez impresjonizm, a kończąc na sztuce nowoczesnej 😉 Każdy jest piękny, każdy wyjątkowy, a to wszystko zasługa NASZYCH DZIECI.
 • „Robimy” sad
  I tak oto odkryliśmy magię! W naszej sali pojawiły się drzewa i dary sadu. Nie mogliśmy więc zrobić niczego innego poza udekorowaniem naszych drzew jabłkami, śliwkami i gruszkami. W ten oto sposób powstało drzewo wyjątkowo przedziwne noszące nazwę JABŁONIOŚLIWOGRUSZA (dla odważnych proponujemy wymówić ją na głos). A naszą sale wypełnił słodki zapach sadu.
 • Sad- projekt Tablit
  Nowy rok rozpoczęliśmy nowymi formami pracy. W ten oto sposób cały rok przedszkolny przepracujemy metodą projektu. Skoro sad to i jego dary, które znalazły się w naszej magicznej skrzynce. A skoro je rozpoznaliśmy to czas je dokładnie obejrzeć, dotknąć, powąchać i posmakować 😉