Szanowni Państwo,

w związku z przerwą świąteczną oraz feriami zimowymi, dnia 2 grudnia otrzymają Państwo deklarację obecności dziecka w przedszkolu w tym okresie. Bardzo proszę o wypełnienie deklaracji i dostarczenie jej do przedszkola do środy, 16 grudnia. Bardzo Państwa proszę o przemyślane decyzje, z uwagi na fakt, że konieczne jest zaplanowanie przeze mnie urlopów dla pracowników przedszkola oraz czynności związanych z wyżywieniem dzieci.

Na wtorek, 22 grudnia, zaplanowałam przedszkolną Wigilię. Grupa Leśnych Misiów przygotuje jasełka, które zaprezentuje pozostałym grupom. O godz. 9.15 na występ do auli udadzą się grupy: Misiaczków, Wesołych Misiów i Tęczowych Misiów, natomiast o godz. 10.15, grupy: Serdecznych Misiów, Pracowitych Misiów i Przyjaznych Misiów. Po występach jasełkowych, odwiedzi nas Gwiazdor, z którym spotkanie odbędzie się wyłącznie w auli (bez bezpośredniego kontaktu). Uroczysty, Wigilijny obiad, każda z grup spożyje w swojej sali. Zakończony on będzie rozdaniem prezentów dla dzieci (przez wychowawców).

7 grudnia, w poniedziałek, dzieci wspólnie ubiorą naszą przedszkolną choinkę. Ponieważ jesteśmy coraz bardziej proekologiczni, w tym roku także choinka będzie „eko”. Każda z grup wykona ozdoby- gwiazdki, którymi przystroi nasze drzewko.

Mam nadzieję, że mimo tego trudnego czasu, w którym wszyscy się znajdujemy, uda nam się stworzyć dla naszych dzieci ciepłą i przyjemną świąteczną atmosferę, pełną radości i uśmiechu, oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Pozdrawiam Państwa serdecznie, życząc zdrowia i optymizmu,

Beata Krakowska