Szanowni Państwo,

w przyszłym tygodniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Ponieważ dla naszych dzieci nie może to być zwykły dzień, w porozumieniu z Radą Rodziców, przygotowaliśmy moc atrakcji, rozłożonych na dwa dni…

Już w poniedziałek, 31 maja, w naszym przedszkolnym ogrodzie będą czekały na dzieci aż 3 duże „dmuchańce”. Oprócz szaleństw z ich wykorzystaniem, prowadzone będą animacje ruchowo- taneczne. Będzie też trochę niezdrowo (myślę, że w takich dniach musi być…), ponieważ serwowana będzie wata cukrowa.

We wtorek natomiast, 1 czerwca, w godzinach dopołudniowych, odbędzie się pokaz magii dla dzieci w wykonaniu iluzjonisty. Po południu czekać będą na dzieci gry i zabawy ruchowe i plastyczne, przygotowane przez wychowawczynie. Atrakcji kulinarnych również nie zabraknie. Pan Paweł Jafernik serwował będzie naturalne lody rzemieślnicze (za które serdecznie dziękujemy!!!), a nasze Panie kucharki przygotują dla dzieci m. in. popcorn.

Zakładam, że pogoda w tych dniach wszystkim nam dopisze… Jeśli zdarzy się jakaś przykra niespodzianka z jej strony, zabawy na „dmuchańcach” przełożone zostaną na inny termin.

Zwracam się do Państwa z prośbą o utrzymanie w tajemnicy przed dziećmi powyższych informacji. Niech niespodzianki pozostaną niespodziankami i przyniosą jeszcze większą radość naszym dzieciom…

Sponsorem wszystkich atrakcji jest Rada Rodziców naszego przedszkola, której serdecznie dziękuję za wsparcie.

Z pozdrowieniami dla wszystkich,

Beata Krakowska