SZANOWNI PAŃSTWO. Z OKAZJI DNIA DZIECKA, WE WSPÓŁPRACY Z RADĄ RODZICÓW ORGANIZUJEMY DLA NASZYCH DZIECI ATRAKCJĘ W POSTACI PIESZEJ WYCIECZKI DO „ZALPAKO” PRZY KÓRNICKIEJ PROMENADZIE. NA MIEJSCU DZIECI, PODCZAS 2,5- GODZINNEGO POBYTU, UCZESTNICZYĆ BĘDĄ W WARSZTATACH PLASTYCZNYCH, BĘDĄ OBCOWAŁY Z ALPAKAMI, OTRZYMAJĄ MAŁY POCZĘSTUNEK ORAZ MAŁĄ NIESPODZIANKĘ- PAMIĄTKĘ Z WIZYTY. HARMONOGRAM WYJŚĆ POSZCZEGÓLNYCH GRUP WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:

29.05.- GODZ. 9.00-11.30- GRUPA TĘCZOWYCH MISIÓW, GODZ. 11.30-14.00- GRUPA LEŚNYCH MISIÓW,

30.05.- GODZ. 9.00-11.30- GRUPA MISIACZKÓW, GODZ. 11.30-14.00- GRUPA SERDECZNYCH MISIÓW I PRZYJAZNYCH MISIÓW,

31.05.- GODZ. 9.00-11.30- GRUPA WESOŁYCH MISIÓW, GODZ. 11.30-14.00- GRUPA PRACOWITYCH MISIÓW.

INFORMUJĘ, ŻE PODANY CZAS DOTYCZY POBYTU DZIECI NA MIEJSCU. PONIEWAŻ MUSIMY TAM DOJŚĆ, W ZWIĄZKU Z TYM GRUPY, KTÓRE IDĄ NA GODZ. 9.00, W POSZCZEGÓLNYCH DNIACH BĘDĄ MIAŁY ŚNIADANIE W GODZINACH OD 7:15 DO 7:45.

ZMIANIE ULEGNĄ TEŻ GODZINY SPOŻYCIA POZOSTAŁYCH POSIŁKÓW. DZIECI W ZALEŻNOŚCI OD GODZINY WYJŚCIA LUB POWROTU, OTRZYMAJĄ JE WCZEŚNIEJ BĄDŹ PÓŹNIEJ NIŻ ZWYKLE.

PROSZĘ O PRZYPROWADZANIE DZIECI DO PRZEDSZKOLA I ODBIERANIE DZIECI Z PRZEDSZKOLA (NIE Z PROMENADY, PONIEWAŻ MOGŁOBY TO WPROWADZIĆ ZAMIESZANIE. Z PLACÓWKI WYCHODZI OKREŚLONA ILOŚĆ DZIECI I TAKA SAMA ICH ILOŚĆ DO PLACÓWKI WRACA.

PROSZĘ O DOSTOSOWANIE SIĘ DO POWYŻSZYCH WSKAZÓWEK I INFORMACJI. UMOŻLIWI TO NAM SPRAWNĄ ORGANIZACJĘ .

W CZWARTEK, 1 CZERWCA, ŚWIĘTOWAĆ BĘDZIEMY W OBSZARZE SWOICH GRUP. NIE OBĘDZIE SIĘ BEZ NIESPODZIANEK (LODY, POPCORN, HOT- DOGI, GRY I ZABAWY). JEŚLI NIE WYRAŻAJĄ PAŃSTWO ZGODY NA PODANIE DZIECKU LODÓW, PROSZĘ O ZGŁOSZENIE TEGO FAKTU WYCHOWAWCOM.

W PIĄTEK, 2 CZERWCA ODBĘDZIE SIĘ DZIEŃ SPORTU, KTÓRY POPROWADZI TRENER AKADEMII REISSA- P. PATRYK HALABURDA.

WYJŚCIA DZIECI DO „ZALPAKO” FINANSUJE RADA RODZICÓW WRAZ Z PRZEDSZKOLEM, NATOMIAST DZIEŃ SPORTU BEZPŁATNIE PRZEPROWADZI AKADEMIA REISSA.

PROSZĘ O DOSTOSOWANIE DZIECIĘCYCH STROJÓW I OBUWIA DO WARUNKÓW POGODOWYCH ORAZ DO CHARAKTERU POSZCZEGÓLNYCH ATRAKCJI. OCZYWIŚCIE, JEŻELI WARUNKI POGODOWE NIE POZWOLĄ NAM PÓJŚĆ W PLANOWANYM TERMINIE DO „ZALPAKO”, WYJŚCIE ZOSTANIE PRZEŁOŻONE.

POZDRAWIAM SERDECZNIE,

BEATA KRAKOWSKA